Grafika komputerowa to dziedzina informatyki zajmująca się wykorzystaniem technik komputerowych do celów wizualizacji artystycznej oraz wizualizacji rzeczywistości. Jest obecnie narzędziem niezbędnym dla współczesnej reklamy firmy, a NS-Studio, usługi profesjonalnego użycia tego narzędzia, poleca.

Logo czy wizytówka?

A może i jedno i drugie. Jeśli nie posiadasz jeszcze błyskotliwego loga lub estetycznej wizytówki to zapraszam do kontaktu. W ramach projektu wykonuję, zazwyczaj kilka propozycji tych elementów, dając możliwość wyboru. Po zaakceptowaniu konkretnego wzorca, dopracowuję detale dla lepszego wyglądu i przygotowuję projekt finalny. Wszystkie wymiary i parametry są zachowane, dostosowane dla prawidłowego formatu ich wydruku.

Reklama w gazecie lub baner

Mając już logo i wizytówkę, możemy posunąć się o krok naprzód i wykonać reklamę do lokalnej gazety lub baner reklamowy. Tym samy rozszerzymy zakres identyfikacji firmy o dodatkowe nośniki informacji. Zapraszam do zapoznania się z portfolio realizacji NS-Studio.

Prezentacja multimedialna

Jeśli nie poprzestaniemy na statycznej prezentacji graficznej firmy, chętnie zaproponuję stworzenie spotu reklamowego na telebim lub inny animowany nośnik multimedialny. Obróbka audio/video jest kolejną usługą, którą NS-Studio kieruję do właścicieli firm.